tel.   574 82 47 30
Ząbki, M. Kopernika 43

Szkoła Szycia i Projektowania "Koko"

Kursy szyte na miarę Twojej kreatywności

Kurs szycia bielizny "Bielizna hand made – pasja i biznes"

Noś się jak królowa, a to dzięki własnoręcznie uszytej bieliźnie na kursie krawieckim! Dostęp do materiałów, koronek i dodatków jest współcześnie tak ogromny, że w połączeniu z umiejętnością operowania maszyną, Twoje dłonie mogą wyczarować prawdziwe cudeńka! Kolorowe, słodkie, niczym cukiereczki w sklepie ze słodyczami. Zachwycają oczy, cieszą duszę. Żaden model biustonosza nie będzie tak unikatowy, jak ten własnoręcznie uszyty na kursie krawieckim. Spersonalizowany, indywidualnie dobrany, jedyny - po prostu Twój!

Kurs krawiecki - Ząbki. | Warszawa

Nasz kurs szycia koronkowej bielizny według własnego projektu kierujemy zarówno do kobiet, które szyć potrafią, jak i do nowicjuszek w tej materii.

Czujecie dreszcze już na samą myśl o pierwszym komplecie, jaki wyjdzie spod Waszych palców? Trudno być obojętnym podczas obcowania z piękną bielizną.

Czy to będzie Twoje hobby, czy początek biznesowej przygody z bieliźniarską marką – każda motywacja jest dobra, by rozpocząć kurs własnoręcznego szycia bielizny.

Zapisz się na kurs telefonicznie: +48 574 82 47 30

lub zarejestruj się online poniżej.

Zapisy prowadzone są także pod adresem: kursy@szkolakoko.pl

Zajecia w grupach 3-5 osób
Grupa 1 - Kurs szycia bielizny - trzyosobowa grupa

Wt, Czw 17.3O - 21.3O

Grupa 2 - Kurs szycia bielizny - trzyosobowa grupa Sob. 1O.OO - 14.OO  Od 14.01.2023
Opłaty za kurs: 8 spotkań po 4 godziny

(28 h zegarowych łącznie, w tygodniu lub weekendowo)

1130 zł

Płatność może być dokonana przelewem na konto bankowe pracowni lub na miejscu przed zajęciami.

Przychodząc do nas na kurs otrzymujesz do dyspozycji całe wyposażenie pracowni (komputerowe maszyny do szycia,

oraz program zajęćprzybory kreślarskie, przybory do szycia i akcesoria, materiały niezbędne w trakcie zajęć.

Zarejestruj się na kursy

Grupa 1
Grupa 2
Grupa 3

Program kursu

1. Materiałoznawstwo: badanie materiałów i akcesoriów wymaganych do szycia bielizny;

2. Projektowanie 4 podstawowych modeli majtek: figi bikini, mini bikini, szorty i stringi;

3. Modelowanie 7 różnych modeli Koronkowych majtek (tylko modne modele Victoria's secret, La Perla, Hanky Panky i dr.);

4. Gradacja majtek wedlug rozmiarów  XXS, XS, S, M, L, XL;

5. szkolenie z użytkowaniem sprzętu do szycia oraz praca z koronkami, zdobycie wiedzy o technologii szycia bielizny.

6. Projektowanie  majtek według własnego projektu

7. Szycie majtek według własnego projektu

8. Projektowanie i modelowanie 7-8 modeli biustonoszów (tylko modne modele Victoria's Secret, La Perla, Hanky Panky i dr.);

9. Gradacja biustonoszów według rozmiarów:  XXS, XS, S, M, L, XL;

10. Zdobycie wiedzy w zakresie specyfiki technologii Szycia biustonoszy;

11. projektowanie biustonoszy według własnego projektu;

12. Szycie biustonoszu  według własnego projektu.

Podsumowanie wyników pracy i wręczenie certyfikatów.

ОтменитьKomentarzy